BDS Group

Specjalizujemy się w handlu oraz dystrybucji towarów drewnopochodnych takich jak sklejka liściasta i iglasta. Przykładamy ogromną wagę do jakości i trwałości oferowanych przez nas produktów ponieważ najwyższym naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i stała z nimi współpraca.

Nasza firma posiada także szerokie doświadczenie w spedycji oraz transporcie międzynarodowym co czyni naszą obsługę kompleksową ponieważ zapewniamy naszym klientom towar wraz z dostawą, którą sami organizujemy. Oferujemy Państwu nie tylko konkurencyjne ceny na nasz asortyment, ale także dostosowane do indywidualnych potrzeb terminy dostaw ponieważ realizujemy zamówienia zarówno na ładunki pełnosamochodowe jak i częściowe (łączone).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ.

 

 
O FIRMIE
 

Firma BDS Group powstała w roku 1996 jako spółka z udziałem kapitału szwedzkiego. Po pierwszych   10   latach   działalności,   w roku 2006 dokonano procesu reorganizacji przedsiębiorstwa i od tego momentu spółka skupiła się na rozwoju działalności w następujących branżach:

- handel produktami drzewnymi i

drewnopochodnymi,

- handel produktami biomasowymi,

- spedycja i transport międzynarodowy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 

Prosimy skontaktować się z naszym doświadczonym zespołem sprzedaży. Nasi pracownicy udzielą Państwu wskazówek i porad, oraz pomogą w wyborze odpowiedniego materiału.

office@bdsgroup.com.pl

tel/fax: +48 91 455 32 96

ul. Szczawiowa 53B
70-010 Szczecin

Godziny otwarcia:

pon.–pt. 7:00 - 16:00

sob. 8:00 - 14:00