O firmie

NASZYM NAJWYŻSZYM PRIORYTETEM JEST PAŃSTWA ZADOWOLENIE


imgFirma BDS Group powstała w roku 1996 jako spółka z udziałem kapitału szwedzkiego. Po pierwszych 10 latach działalności, w roku 2006 dokonano procesu reorganizacji przedsiębiorstwa i od tego momentu spółka skupiła się na rozwoju działalności w następujących branżach:

- handel produktami drzewnymi i drewnopochodnymi,

- handel produktami biomasowymi,

- spedycja i transport międzynarodowy

 

Od roku 2010 nasza firma dynamicznie rozszerza swoją działalność przede wszystkim w zakresie handlu oraz dystrybucji produktów drewnopochodnych zarówno na rynku krajowym jak i w krajach skandynawskich.

 

Jesteśmy dystrybutorem szerokiego asortymentu, światowej klasy sklejek liściastych i iglastych produkowanych w Polsce na bazie surowców rodzimego pochodzenia. Posiadają one wszystkie konieczne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość oferowanych produktów i ich niezawodność w użytkowaniu (CE, FCS, CARB).

 

Mamy nadzieję, że ponad 17 lat naszego doświadczenia na rynku jest dla Państwa wystarczającym gwarantem solidności i niezawodności naszego przedsiębiorstwa, co jednocześnie czyni nas odpowiednim partnerem do stałej współpracy.


Współpracujemy z portalem drewno.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NAMI